Andulasyon Terapisi

Andulasyon Teknolojisi
Andulasyon Terapisi

Andulasyon teknolojisi nedir?

Andulasyon, biyofiziksel prensiplere dayanan yeni jenerasyon yöntemlerinden biridir. Andulasyon, mekanik osilasyon ile kızıl ötesi derin ısının kombinasyonundan oluşmaktadır. Andulasyon teknolojisi, bilim insanları, üniversite klinikleri ve doktorlar arasındaki yakın işbirliğiyle birlikte geliştirilmiştir.
Andulasyon teknolojisi yalnızca belirli bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etki göstermek yerine, organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki sağlamaktadır. Bu açıdan Andulasyon, sağlığımızı yeniden kazanmamızın ve sürdürmemizin temelini oluşturmaktadır.

Andulasyonun avantajları nelerdir?

Andulasyonun en büyük avantajı, hücre aktivasyonu, endorfin sinyalleri ile ağrı yönetimi, daha iyi bir kan dolaşımı, gevşeme mekanizmalarının aktivasyonu, lenf akışının uyarılması  prensiblerinin hızlı ve etkili bir şekilde bedende pozitif anlamda fayda üretmeye başlaması. Bunun yanında yapacağınız 15 dakikalık bir andulasyon seansı 2,5 saatlik yürüyüşle eş değer fayda üretmektedir. Biz 2,5 saat yürüdüğümüzde kan dolaşımımız düzene giriyor, metabolizmamız daha iyi çalışıyor, stres seviyemiz azalıyor, işte cihaz tüm bunları 15 dakikalık bir uygulamada gerçekleştiriyor.

Andulasyonun hücrelere etkisi nedir?

Andulasyonun hücre boyutundaki en büyük etkisi, hücrelerin yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmesi için elzem olan enerji üretimine destek olmasıdır. Hücrelere ihtiyacı olan enerji üretimi için destek olan andulasyon sayesinde daha sağlıklı ve uzun ömürlü hücre yapısına sahip oluruz. 

Andulasyonun metabolizmaya ve aşırı kilo sorunlarına katkısı nedir?

Andulasyon, aşırı kiloluluğa karşı verilecek savaşta mükemmel bir destektir. Metabolizmayı ve kan dolaşımını stimüle ettiğinden son derece etkili bir yağ yakıcı olarak nitelendirilmektedir: andulasyon, yağ yakımını doğrudan, yoğun ve kalıcı olacak şekilde stimüle etmektedir. Daha yüksek bir metabolik oran, basit metabolik oranı hızlandırmakta, bununla birlikte kalori tüketimini de artırmaktadır. 

Aşırı her bir kiloyu tek tek vermenizin yanında çok daha önemli bir durum olan kalp sağlığınız için, karın bölgesinde bulunan yağların azaltılması son derece yararlı olacaktır.

Bu arada karın bölgesinde bulunan yağın, kötü bir görüntünün yanında sağlık için de çok zararlı olduğu, sayısız bilimsel araştırma tarafından doğrulanmıştır.

Andulasyon ile zayıflamak mümkün müdür?

Uygun bir beslenme programı, yapılabiliyorsa hafif günlük egzersizler ile desteklenmesi durumunda andulasyon düzenli kullanıldığında zayıflamak mümkün.

Terafit

TeraFit Psikoloji & Beslenme Danışmanlığı Hizmetleri ve Sağlıklı Yaşam Merkezi


Bilgi almak için iletişime geçim

İletişim/Bilgi
Terafit

TeraFit Psikoloji & Beslenme Danışmanlığı Hizmetleri ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi No:27 Kat:3 34672 Üsküdar/İstanbul Türkiye

Salı-Cuma :

09:00-18:00

Cumartesi-Pazar :

09:00-14:00

Pazartesi :

Kapalı

Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın